Váš druhý domov

KOLAUDUJEME

apartmánové domy Tále

Posledné apartmány

Váš druhý domov...

Dovoľujeme si Vám predstaviť jedinečný projekt výstavby ôsmych apartmánových domov v lokalite Tále. Apartmán v jednom z nich sa môže stať Vašim druhým domovom.

Budete ho môcť využívať kedykoľvek so svojou rodinou, či priateľmi, alebo ho môžete vyťažovať ako investičný apartmán. Profesionálna agentúra, ktorá sa bude starať o jeho prenájom má s týmto druhom podnikania dlhoročné skúsenosti a Vašu investíciu môže zhodnotiť až o 8% ročne. Takýmto spôsobom vlastníte nehnuteľnosť, ktorá zvyšuje svoju hodnotu a navyše Vám vytvára ďalší príjem.

Posledné apartmány

V srdci Nízkých Tatier

Projekt je symbolom oddychu a vyššieho štandardu pre ľudí, ktorí ocenia čaro prírody. Nachádza sa doslova zasadený do prírody v srdci Nízkych Tatier, ktoré neustále ponúkajú obrovské množstvo príležitostí na šport, relax a zábavu. Architekt do projektu priniesol unikátnu kombináciu úzkeho spojenia bývania s prírodou, ktorú ocení každý majiteľ apartmánu.

Miesto zážitkov

Deväťdesiat apartmánov sa nachádza na konci horehronskej obce Bystrá v rekreačnej lokalite Tále, necelých 6 km od nástupnej stanice najväčšieho mimo-alpského strediska Chopok - Jasná. Takmer 48 km upravených zjazdoviek Vám prinesie športový zážitok v zime a kilometre turistických chodníkov v lete.

Priamo do objektu bude vybudovaná asfaltová komunikácia s napojením na miestnu komunikáciu.

 • dopravná vzdialenosť z BA je 251 km cca 2:30 hod
 • dopravná vzdialenosť z KE je 190 km cca 2 hod
 • dopravná vzdialenosť z BB je 44 km cca 35 min
 • autobusová zastávka od projektu cca 300 m
 • najbližšia vlaková zastávka od projektu 15 km (Brezno)
 • priamo okolo areálu premáva Ski Bus k vlekom Ski areálu Jasná - Chopok Juh
Pokiaľ bicykel nemôže chýbať vo vašej výbave, tak cyklistický okruh Tále – Krpáčovo je práve pre vás. Odporúčame avšak nebáť sa objavovať aj iné cestičky v blízkom okolí.
Lyžiarske svahy na každej strane – už si len vybrať. Ski Tále len pár minút od vás, Jasná a Mýto pod Ďumbierom do 15-tich minút.
Okolité hory v sebe ukrývajú nespočetné množstvo zákutí a chodníčkov, ktoré vás svojou prírodou očaria v každom ročnom období.
Skalné a ľadovcové terény v okolí hotela Partizán ponúkajú priestor pre aktivity práve pre milovníkov horolezectva. Taktiež je možné sa skontaktovať s Horolezeckým klubom Kamenná chata pod Chopkom v Jasnej.
Práve Tále sú sídlom jedného z najznámejších golfových rezortov na Slovensku, Grey Bear Tále. Ak ste zatiaľ neprišli na chuť tomuto športu, stačí jedna návšteva a krásne prostredie s jedinečnými výhľadmi vás určite nabudia.
Rodiny s deťmi určite ocenia farmu Ajax, kde máte možnosť si zajazdiť na poníkoch, navštíviť minizoo a prezrieť si gazdovský dvor s domácimi zvieratkami.
Oddych máte doslova na skok – priamo v areáli rezortu sa pre vás nachádzajú sauny a perličkové vane. A pokiaľ túžite po masáži, bazéne, ošetrení tváre alebo tela či balneoterapii, tieto služby nájdete len pár minút od apartmánov v hoteli Partizán.
O hlade určite nezostanete; v blízkom okolí máte totižto hneď niekoľko možností na stravovanie, od tradičnej slovenskej kuchyne až po modernú.
V areáli apartmánových domov je pre vás k dispozícii i tenisový kurt, detské ihrisko či exteriérové grilovanie. No a pokiaľ máte chuť sa v lete trochu schladiť, určite navštívte vodnú nádrž Krpáčovo.

Lyžovanie

JASNÁ Chopok | vzdialené 7 km

Stredisko sa nachádza v pohorí Nízke Tatry, ktoré je súčasťou národného parku NAPANT. Masív Nízkych Tatier sa tiahne stredným Slovenskom v dĺžke 82 km smerom východ – západ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyšší vrchol je Ďumbier 2043 m n.m., druhý najvyšší vrchol je známy lyžiarsky a turistický kopec Chopok 2024 m n.m. Jasná Nízke Tatry ako najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Stredisko ponúka viac ako 50 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov a aj na usporiadanie pretekov svetovej úrovne. Milovníci divokej jazdy si prídu na svoje v mnohých freeridových zónach a v skvelom DCsnow parku. Večer sa v Jasnej lyžuje na osvetlenej zjazdovke v lokalite Biela Púť. Na Chopku premáva 23 lanoviek a vlekov.

Lyžiarske stredisko SKI TÁLE | vzdialené 2 km

Stredisko sa nachádza pod južnými svahmi Chopku. Lyžiarom sú k dispozícii precízne udržiavané trate pre náročných i menej náročných lyžiarov, ale aj svah vyhradený pre začínajúcich lyžiarov. Stredisko je vhodné aj pre milovníkov bežeckého lyžovania a snowtubingu.

SKI centrum Mýto | vzdialené 5 km

Lyžiarske stredisko je situované na severných svahoch predhoria Nízkych Tatier, tesne pri dôležitom cestnom ťahu z Banskej Bystrice cez Podbrezovú, smerom na Poprad. Ponúka spolu 4 600 m lyžiarskych tratí. Prepravu lyžiarov zabezpečuje nová štvorsedačka POMA UNIFIX s kapacitou 2000 osôb / hod, ako aj 4 vleky, ktoré zvýšia celkovú prepravnú kapacitu na 2 900 osôb / hod.


Lyžiarske stredisko Krpáčovo | vzdialené 7 km

Lyžiarske stredisko leží na území Nízkych Tatier, 22 km severozápadne od mesta Brezno. Prístup do strediska motorovým vozidlom je z Dolnej Lehoty alebo Tálov. Stredisko sa nachádza hneď vedľa hotela Hydro v Krpáčove. V areáli strediska nájdete 2 lyžiarske vleky. Dlhý vlek (dĺžka 650 m, prevýšenie 110 m) je vhodný pre skúsenejších lyžiarov a snowboardistov, obsluhuje dve stredne ťažké zjazdovky. Krátky vlek (dĺžka 400 m, prevýšenie 85 m) je určený pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. V stredisku sa nachádza bufet, požičovňa lyží a snowboardov, lyžiarska škola, servis a úschovňa.

SKI Čierny Balog | vzdialené 17 km

Lyžiarske stredisko je vzdialené 9 km od mesta Brezno. V lyžiarskom stredisku sa nachádza 5 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5 km. Všetky zjazdovky sú určené pre stredne pokročilých lyžiarov. Pre začínajúcich lyžiarov a snowboardistov je tu však lyžiarska škola so skúsenýmo inštruktormi. Prepravu lyžiarov na zjazdovkách zabezpečujú 3 lyžiarske vleky. Na svoje si prídu aj milovníci večerného lyžovania, ktorí si môžu zalyžovať na osvetlenej zjazdovke o dĺžke 1 km.

SSKI Centrum Čertovica, Vyšná Boca | vzdialené 20 km

Dvojica lyžiarskych vlekov je situovaná na južnej strane dvojvrcholu Rovienky – Lajštroch (1.252 - mnm). Veľký vlek (TATRAPOMA H100) v dĺžke 450m ponúka možnosť lyžovania či snowboardingu na dvoch zjazdovkách strednej obtiažnosti. Malý vlek (EPV 300) v dĺžke 120m s k tomu prislúchajúcou zjazdovkou ľahkej obtiažnosti je určný deťom a začiatočníkom.

SKI centrum Bačova Roveň | vzdialené 24 km

Tri vleky Tatrapoma H a S a Doppelmayer s celkovou prepravnou kapacitou 1800 osôb za hodinu reprezentujú najmodernejšiu techniku s vysokým stupňom zabezpečenia. Vybavené sú turniketmi s bezkontaktnými skipasmi. Využívané sú na rekreačné lyžovanie verejnosti, ale aj na usporadúvanie lyžiarskych kurzov a pretekov. Zárukou lyžovania pre každého sú tri svahy s lyžiarskymi traťami so všetkými stupňami obtiažnosti.

Ďalšie športy

Golfové ihrisko GRAY BEAR TÁLE | vzdialené 2 km

Prvé 18 - jamkové majstrovské golfové ihrisko na Slovensku. Je situované v nádhernom prostredí Národného parku Nízke Tatry, v rekreačnom stredisku Tále. Dizajn golfového ihriska vypracovala americká firma International Golf Course Design South Carolina s dizajnérmi Bobom Waltonom a Skipom Malekom. Šejping ihriska previedla škótska firma Southern Golf Ltd., Veľká Británia. Dizajn 6 296 m dlhého ihriska je však prehľadný. Par ihriska je 71.

BIKE PARK Mýto | vzdialené 5 km

Trate s rôznou obtiažnosťou pre všetky vekové kategórie. 4-sedačková lanovka vyváža cyklistov spolu s bicyklami na štart. Okrem zjazdových tratí je v stredisku k dispozícii požičovňa bicyklov a E-bikov, kolobežiek, odrážadiel, požičovňa cyklo príslušenstva a servis a MTB škola.

Wellness, oddych, kúpanie

Hotel PARTIZÁN

Wellness hotel s tradíciou a mnohými možnosťami sa nachádza v krásnom prostredí Nízkych Tatier na južnej strane Chopku. Je vedený rodinou Kičovou, ktorá z neho vybudovala úspešný wellness & kongres rezort v duchu „Hotel v lese, les v hoteli“. Hotel je ideálnym východiskovým bodom pre poznávacie výlety. K hotelu patrí aj AJAX FARMA a MÝTO SKI & BIKE v Mýte pod Ďumbierom. Hotel ponúka kongresové akcie, wellness víkendy alebo rodinné dovolenky.

Hotel Bystrá | vzdialené 0,5 km

Je situovaný na začiatku atraktívneho turistického strediska Národný park Nízke Tatry v pokojnom a kľudnom prostredí Bystrianskej doliny – Tále. Je zameraný na ponuku wellness a relaxačných služieb.

Prírodné kúpalisko Tále | vzdialené 0,5 km

Nachádza sa v Nízkych Tatrách neďaleko hotela Partizán v turistickom stredisku Bystrá dolina. Ide o prírodné kúpalisko, v ktorom je počas letných mesiacov bezplatné kúpanie. Areál kúpaliska Tále je celoročne otvorený a je v ňom množstvo atrakcií.

Prírodné kúpanie - jazero Krpáčovo | vzdialené 6 km

Umelá vodná nádrž Krpáčovo v prekrásnej podhorskej oblasti Horehronia. V lete vhodná na kúpanie, člnkovanie, rybolov.

Letné kúpalisko Podbrezová | vzdialené 14 km

Známe horehronské kúpalisko v Podbrezovej nájdete v časti mesta od cesty ležiacej za riekou Hron v blízkosti futbalového štadiónu. Bazény sú napúšťane pitnou vodou a voda je dohrievaná parou. Areál kúpaliska ponúka možnosti občerstvenia ale aj viacero možností športových či zábavných aktivít, ako napr. pieskové volejbalové ihrisko, stolnotenisové stoly, športové pomôcky aj lehátka. Kúpalisko s celkovou kapacitou 750 osôb je zasadené do krásneho prírodného prostredia obklopeného horami a riekou Hron. Okrem plávania a relaxu v troch rôznych bazénoch kúpalisko ponúka možnosti hry plážového volejbalu, bedmintonu, speedmintonu a stolného tenisu na betónových stoloch.

AJAX Farma | vzdialené 4 km

Osloví tak dospelých, ktorí si tu nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Návšteva Ajax Farmy, ktorá sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, je vhodná najmä pre rodiny s deťmi, ktoré si jazdenie na koni zaručene naplno užijú. Okrem jazdeckých koní a poníkov AJAX Farma ponúka aj MINI ZOO zvieratiek ako sú sliepočky, kohútiky, kuriatka, ovečky a brančeky, kozičky, moriaky a morky, húsky, zajačiky, kravičky, teliatka a niekoľko párov holubov.

TARZÁNIA Tále | vzdialené 0,5 km

Nachádza sa na Táloch, v areáli minigolfového ihriska. Je postavená z 23 prekážok vo výške približne 5 až 7 m nad zemou a jej súčasťou je aj trasa pre najmenších lezenia chtivých Tarzančekov, takže si tu prídu na svoje aj rodinky s deťmi. Modrá (kratšia a ľahšia) trasa meria 180 m. Červená (dlhšia) trasa meria 292 m. Detská trasa meria 90 m. Pri prekonávaní prekážok je každý jednotlivec istený pomocou horolezeckej výstroje.

Salaš Zbojská | vzdialené 34 km

Salaš Zbojská je malá milá reštaurácia nachádzajúca sa v prekrásnom prostredí Národného parku Muránska planina v sedle Zbojská. Ponúka príjemné prostredie pri chutných tradičných jedlách a špecialitách z baraniny, ktoré spestrí obsluha v krojoch, miestna ľudová hudba a milé zvieratká.

Turistika

Vajskovský vodopád | vzdialené 5 km

10 km dlhá Vajskovská dolina sa považuje za jednu z najkrajších v Nízkych Tatrách. 9 metrov vysoký Vajskovský vodopád v závere doliny v divokých skalných tiesňavách je celoročne turisticky prístupný. Celá dolina spolu s rekreačnou oblasťou Krpačovo ponúka okrem prechádzky lesom, člnkovania na jazere aj dobré možnosti na cykloturistiku.

Predajnianske vodopády | vzdialené 42 km

Pri obci Predajná sú v nadmorskej výške 725 m n. m. situované dva Predajnianske vodopády – prvý s výškou 5 m a druhý s výškou 2,5 m. Nachádzajú sa v doline Predajnianske Čelno pod Kelemenovým tunelom. Tunel na lesnej ceste je na Slovensku ojedinelou stavbou a preto bol zaradený medzi technické pamiatky.

Vrbické pleso

Vrbické pleso je ľadovcové pleso a najväčšie prirodzené jazero v Nízkych Tatrách. Leží vo výške 1 113 m n. m. v hornej západnej časti Demänovskej doliny. Zaberá plochu 0,69 ha, má maximálnu hĺbku 8 m, dĺžku 115 m a šírku 62 m. Je to morénové jazero, ktoré vzniklo po ústupe ľadovca zo severných svahov Chopka a Derešov. Svojím vznikom sa viac podobá plesám vo Vysokých Tatrách.

Rozhľadňa na Ostredku

Rozhľadňa je zasadená v lone krásnej nízkotatranskej prírody. Je to miesto, ktoré stojí za to navštíviť v každom ročnom období. Rozhľadňa je dvojposchodová a vypína sa vo výške približne 7 m. Vďaka výhodnej polohe ponúka veľkolepú výhľadovú panorámu. Z vrchnej vyhliadkovej plošiny sa ako prvé predvedú známe vrchy ako je Chopok, Ďumbier či Dereše. Očarujúci pohľad sa naskytá aj na celú Demänovskú dolinu či Poľanu.

Ďumbier 2 043 m.n.m., Chopok 2 024 m.n.m., Skalka 1 980 m.n.m., Poľana 1 889 m.n.m, Krakova hoľa 1 752 m.n.m, Dereše či Vysoké Tatry.

Jaskyne

Bystrianska jaskyňa | vzdialené 5 km

Bystrianska jaskyňa je najvýznamnejšou jaskyňou Horehronského podolia. Známa je pozoruhodnými skalnými tvarmi a vývojom podzemných priestorov, výskytom sintrovej výplne, ako aj priaznivými klimatickými podmienkami na speleoterapeutickú liečbu.

Jaskyňa mŕtvych netopierov | vzdialené 6 km

Nachádza sa v centrálnej časti Nízkych Tatier v Ďumbierskom krase. Vchod leží v nadmorskej výške 1520m n.m. Svojou dĺžkou 19km a prevýšením 320m sa radí k najväčším jaskyniam na Slovensku. V jaskyni sa nachádza obrovský podzemný priestor - Bystrický dóm, ktorého rozloha je väčšia ako futbalové ihrisko. Jaskyňa za svoj názov vďačí množstvu netopierích kostičiek ponachádzaných v jaskyni.

Demänovská ľadová jaskyňa | vzdialené 62 km

Predstavuje severnú časť svetoznámych Demänovských jaskýň. Pozoruhodná je výskytom trvalej ľadovej výplne, bizarnými a mohutnými tvarmi podzemných priestorov, vzácnou jaskynnou faunou, ako aj bohatou históriou.

História

Hutnícke múzeum Podbrezová | vzdialené 12 km

Múzeum mapuje históriu hutníctva v regióne, vznik podbrezovských železiarní a ich vplyv na rozvoj regiónu. V súčasnosti sú sprístupnené dve expozície - interná a externá.

Horehronské múzeum Brezno | vzdialené 16 km

Patrí medzi mladšie múzeá na Slovensku. Jeho stála expozícia Literárne Brezno sa nachádza v zrenovovaných priestoroch starej sypárne na evanjelickej fare a je rozdelená do troch častí. V úvode expozície majú návštevníci možnosť oboznámiť sa so stručnou históriou literárneho života v meste. Druhá časť expozície je venovaná životu a dielam Martina Rázusa. Vystavené sú tu ukážky jeho rukopisov, knižné vydania jeho prác a niektoré osobné veci spisovateľa. V tretej časti sú predstavené v chronologickom slede literárne osobnosti – od polovice 17. storočia až po súčasnosť.

Banícky dom Vyšná Boca | vzdialené 24 km

V krásnom lone prírody stojí drevená chalúpka, ktorá akoby bola z rozprávky. Banícky dom vo Vyšnej Boci má originálne a pôvodné vybavenie, ktoré podaroval pre múzejné účely jeho posledný majiteľ Daniel Böhmer. Banícky dom má päťpriestorovú dispozíciu a disponuje dokonca pôvodným vykurovacím systémom.

Čiernohronská železnica | vzdialené 26 km

Je úzkokoľajná lesná železnica s rozchodom 760 mm. Jej výstavba začala v roku 1908 a o rok neskôr 1909 začala na trati pravidelná premávka. Bola značne rozvetvená a po druhej svetovej vojne dosahovala historicky najväčšiu dĺžku 131,98 km. Lesná železnica sa zapísala i do dejín Slovenského národného povstania v roku 1944, keď zabezpečovala pre partizánov dovoz proviantu a munície do hôr. Významným spôsobom prispela ku skutočnosti, že Nemci Čierny Balog nikdy nedobili.

Lesnícky skanzen, Čierny Balog - Vydrovská dolina | vzdialené 28 km

Nachádza sa vo Vydrovskej doline asi 1,5 kilometra od Čierneho Balogu. Na viac ako trojkilometrovom „Chodníku lesného času“ je v súčasnosti 70 zastávok, ktoré vám mnohými zaujímavými exponátmi a predovšetkým prirodzenými lesnými stanovišťami ponúknu objavné pohľady na životodarné schopnosti lesa.

Parná zubačka Tisovec | vzdialené 46 km

Ozubnicová železničná trať Tisovec - Zbojská - Pohronská Polhora vznikla v roku 1896, najmä pre potreby rozvíjajúceho sa hutníckeho priemyslu. Táto železnica je jediným miestom v Európe, na ktorom si môžete vychutnať dávno zabudnutý zážitok jazdy ozubnicovým parným vlakom na železnici normálneho rozchodu. Odvezie Vás ozubnicový parný rušeň dovezený z Rumunska.

Múzeum liptovskej dediny | vzdialené 52 km

Múzeum liptovskej dediny v Pribyline umožňuje vrátiť sa do dávnych čias našich predkov a spoznať ich spôsob života, ako aj ľudovú architektúrz. Ide o typ múzea v prírode - skanzen. Múzeum je obrazom stredovekého sídla s výsadami a právami mestečiek. Návštevníci môžu obdivovať typické drevené obytné a hospodárske objekty, ako aj dva vzácne stredoveké kamenné objekty - ranogotický kostol Panny Márie z Liptovskej Mary a goticko-renesančný kaštieľ z Parížoviec. Zaujímavosťou je, že múzeum má vlastnú zooexpozíciu, ktorá sa zameriava na chov domácich zvierat a hydiny. Okrem toho sa špecializuje aj na chov huculských koní. Návštevníci múzea majú tiež možnosť si na týchto koňoch zajazdiť.

Apartmány s jedinečným výhľadom

Vyberte si Váš apartmán z jedného, z ôsmych apartmánových domov. Ich poloha je jedinečná. Apartmány sú situované tak, že väčšinu dňa budú plné slnka. Zároveň Vám dajú nádherný výhľad na končiare Nízkych Tatier a okolité husté ihličnaté lesy.

Apartmánové domy v projekte majú názvy podľa lúčnych kvetov, ktoré sú typické pre túto horehronskú lokalitu. Kvety budú tvoriť aj okolie areálu. Zároveň budú nasadené na zelené strechy domov, ktoré dokonalo zapadnú do okolia.

Takto Váš druhý domov bude doslova na lúke posiatej kvetmi.

Aktivity v areály
apartmánových domov

V jednom z apartmánových domov pripravujeme pre návštevníkov kaviareň, ktorá bude miestom pre poskytovanie raňajok formou švédskych stolov, či večerného posedenia s priateľmi.

Súčasťou areálu je vonkajšie wellness. To v zime poskytne jedinečný zážitok po celodennej lyžovačke a naopak v lete spríjemní večer s pohárikom šampanského.

Pod väčšinou apartmánových domov je vybodované jednotné podzemné parkovisko z viac ako stovkou parkovacích miest. Takto dokážete aj v extrémnej zime, ktorú táto lokalita ponúka, prostredníctvom výťahov bezpečne stúpiť do svojho apartmánu a to doslova suchou nohou.

Wellness oddychová zóna, ktorej súčasťou sú

 • 2 drevené sauny - väčšia pre 7 osôb a menšia pre 4 osoby,
 • 2 drevené ochladzovacie kade – spolu pre 4 osoby
 • 2 vírivky – spolu pre 14 osôb
 • 1 sudová sprcha

Kaviareň s malým občerstvením prepojená so spoločenskou miestnosťou, kapacita cca 50 ľudí.

Malý obchod s potravinami.

Detské ihrisko z prírodných materiálov.

Univerzálna hracia plocha s pružným bez údržbovým povrchom na športové aktivity futbal, volejbal, basketbal, bedminton, atď.

Posledné apartmány

Spôsoby využitia Vášho apartmánu

Projekt ponúka niekoľko spôsobov, ktorými môžete Váš apartmán využívať a prevádzkovať. Nižšie su opísané všetky možnosti kúpy a prevádzky apartmánov.

Program 1

Majiteľ má výnos, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti, nie je ničím obmedzený zhora. Odhad je 4-8 % ročne. To znamená že, majiteľ nechá svoj apartmán vyťažovať správcovskej agentúre. Majiteľovi bude vyplatené 65% z výnosu a 35% pôjde vyťažovacej agentúre (z tých 35% sú hradené všetky ostatné prevádzkové náklady spojené s apartmánom, marketing, výmena prádla a upratovanie). Majiteľ podpíše nájomnú zmluvu so správcovskou agentúrou na dobu neurčitú s výpovednou lehotou 6 mesiacov. Prvý rok nie je možné zmluvu ukončiť.

ODHADOVANÝ VÝNOS
4 - 8% ročne
Program 2

Majiteľ má garantovaný výnos 4% z kúpnej ceny apartmánu bez DPH vyplácaný mesačne. Výnos 4% ročne je garantovaný nájomnou zmluvou s investorom CEA Finance II, s.r.o. na obdobie 3 rokov.

GARANTOVANÝ VÝNOS
4% ročne
Program 3

Majiteľ má garantovaný výnos 3% z kúpnej ceny apartmánu bez DPH + výnos, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti. Odhad výnosu je 3-6 % ročne. To znamená že, majiteľ nechá svoj apartmán vyťažovať správcovskej agentúre. Majiteľovi bude vyplatené 50% z výnosu a 50% pôjde vyťažovacej agentúre. Tento výnos 50/50 bude delený nad sumu ročných tržieb, ktorá sa pohybuje od 6.000 do 9.000 Eur v závislosti od veľkosti a typu apartmánu. Majiteľ podpíše nájomnú zmluvu so správcovskou agentúrou na obdobie 5 rokov.

GARANTOVANÝ VÝNOS
3% ročne + výnos
Program 4

Majiteľ apartmánu si sám vyťažuje a užíva apartmán bez obmedzení.

Štandardizácia apartmánov

Apartmány určené na prenájom by mali mať požadované minimá štandardov aj vnútorného vybavenia.

Preto podmienkou zaradenia investičného apartmánu do Programu 1, 2, 3 je kúpa štandardného nábytkového vybavenia apartmánu za zvýhodnenú cenu, ako by ste tento nábytok kupovali samostatne. Informácie o cene za takýto štandardný nábytkový balíček v prípade jednoizbových a dvojizbových apartmánov a jednoizbových mezonetov Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Štandard apartmánu zahŕňa

 • vchodové protipožiarne dvere s kovaním
 • interiérové dvere
 • v obytných miestnostiach sú laminátové podlahy
 • v sociálnych zariadeniach apartmánu (kúpeľňa, WC) sú keramické podlahy a obklady, WC so zabudovaným splachovacím systémom Geberit, umývadlo s batériou, sprchová vanička so sklenenou zástenou
 • káblové rozvody pre káblovú televíziu, internet
 • povrchová úprava stien a stropov je tvorená kombináciou montovaných znížených stropov a vápennocementových omietok
 • okenné konštrukcie sú z hliníkových profilov, výplne budú zasklené vysoko kvalitným izolačným troj sklom. V každej izbe je minimálne jedno krídlo otváraco-sklopné. Dvere na loggie, balkóny a terasy sú otváracie
 • dodávka teplej úžitkovej vody je zabezpečená v každom apartmáne boilerom
 • kúrenie v apartmánoch je realizované prostredníctvom podlahového vykurovania
 • každý apartmán má samostatné meranie spotreby tepla a termostat umožňujúci komfortné nastavenie teploty vykurovania

Vzor zariadeného apartmánu – Moderný štýl apartmánu (platí pre programy 1,2,3).

Predpokladané ukončenie hrubej stavby s uzatvorením (osadené okná):

Apartmánový dom A (SO 01):01/2021
Apartmánový dom B (SO 02):12/2020
Apartmánový dom C (SO 03):12/2020
Apartmánový dom D (SO 04):12/2020
Apartmánový dom E (SO 05):06/2021
Apartmánový dom F (SO 06):06/2021
Apartmánový dom G (SO 07):12/2020
Apartmánový dom H (SO 08):12/2020
Objekt správy:06/2021

Financovanie formou úveru

 • rezervačný poplatok vo výške 5.000 – 10.000 € v závislosti od ceny apartmánu
 • 20% z kúpnej ceny apartmánu do 14-tich dní od podpisu zmluvy o budúcej zmluve
 • 80% z kúpnej ceny apartmánu do 14-tich dní od podpisu kúpnej zmluvy

V prípade platby vopred nad rámec stanoveného rozpisu vieme poskytnúť adekvátnu zľavu.

Kúpa z vlastných zdrojov

 • rezervačný poplatok vo výške 5.000 – 10.000 € v závislosti od ceny apartmánu
 • 20% z kúpnej ceny apartmánu do 14-tich dní od podpisu zmluvy o budúcej zmluve
 • následné doplatky v štádiu dokončovania po individuálnej dohode

V prípade financovania viac ako 50% z hodnoty apartmánu vopred je možná zľava.

Cenník

Nižšie nájdete zoznam všetkých apartmánov. Pre zobrazenie apartmánu prosím kliknite na stav Voľný pri danom apartmáne.

APARTMÁNOVÝ DOM
A - Alchemilka
APARTMÁN
A1
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
29,88
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
76,39
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
A - Alchemilka
APARTMÁN
A2
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,57
EXTERIÉR m2
31,01
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
95,83
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
A - Alchemilka
APARTMÁN
A3
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
45,85
EXTERIÉR m2
34,63
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
86,73
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
A - Alchemilka
APARTMÁN
A4
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,57
EXTERIÉR m2
31,01
SKLAD m2
5,75
CELKOVÁ PLOCHA m2
95,33
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
A - Alchemilka
APARTMÁN
A5
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
32,13
SKLAD m2
5,75
CELKOVÁ PLOCHA m2
78,14
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
A - Alchemilka
APARTMÁN
A6
PODLAŽIE
2.NP/ 3.NP
POČET IZIEB
3+mezo
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
186,87
EXTERIÉR m2
20,32
SKLAD m2
0,00
CELKOVÁ PLOCHA m2
207,19
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
A - Alchemilka
APARTMÁN
A7
PODLAŽIE
2.NP/ 3.NP
POČET IZIEB
3+mezo
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
186,75
EXTERIÉR m2
20,32
SKLAD m2
0,00
CELKOVÁ PLOCHA m2
207,07
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
A - Alchemilka
APARTMÁN
A8
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
39,71
EXTERIÉR m2
7,16
SKLAD m2
0,00
CELKOVÁ PLOCHA m2
46,87
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
A - Alchemilka
APARTMÁN
A9
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
46,01
EXTERIÉR m2
10,91
SKLAD m2
6,14
CELKOVÁ PLOCHA m2
63,06
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
A - Alchemilka
APARTMÁN
A10
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
42,29
EXTERIÉR m2
7,16
SKLAD m2
0,00
CELKOVÁ PLOCHA m2
49,45
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B1
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
26,24
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
72,75
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B2
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,57
EXTERIÉR m2
31,01
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
95,83
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B3
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
45,85
EXTERIÉR m2
34,63
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
86,73
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B4
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,57
EXTERIÉR m2
31,01
SKLAD m2
5,75
CELKOVÁ PLOCHA m2
95,33
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B5
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
32,18
SKLAD m2
5,75
CELKOVÁ PLOCHA m2
78,19
CENA S DPH
€ 209 400
STAV
Predsieň 3,63 m²
Kuchyňa 5,68 m²
Obývacia izba 19,76 m²
Šatník 5,50 m²
Kúpeľňa + WC 5,69 m²
Úžitková plocha 40,26 m²
Predzáhradka s terasou 32,18 m²
Sklad 5,75 m²
Plocha spolu 78,19 m²
Cena 209 400 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B6
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
8,78
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
55,29
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B7
PODLAŽIE
2.NP/ 3.NP
POČET IZIEB
1+mezo
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,24
EXTERIÉR m2
6,08
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
70,57
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B8
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
54,50
EXTERIÉR m2
5,46
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
66,21
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B9
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
54,50
EXTERIÉR m2
5,46
SKLAD m2
6,01
CELKOVÁ PLOCHA m2
65,97
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B10
PODLAŽIE
2.NP/ 3.NP
POČET IZIEB
1+mezo
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,24
EXTERIÉR m2
6,08
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
70,57
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B11
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
8,78
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
55,29
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B12
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
39,71
EXTERIÉR m2
7,16
SKLAD m2
0,00
CELKOVÁ PLOCHA m2
46,87
CENA S DPH
€ 186 900
STAV
Predsieň 4,73 m²
Kuchyňa 7,03 m²
Obývacia izba 17,90 m²
Kúpeľňa + WC 3,39 m²
Komora 6,66 m²
Úžitková plocha 39,71 m²
Balkón 7,16 m²
Plocha spolu 46,87 m²
Cena 186 900 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B13
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
46,01
EXTERIÉR m2
10,91
SKLAD m2
6,14
CELKOVÁ PLOCHA m2
63,06
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
B - Zvonček
APARTMÁN
B14
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
42,29
EXTERIÉR m2
7,16
SKLAD m2
0,00
CELKOVÁ PLOCHA m2
49,45
CENA S DPH
€ 197 700
STAV
Predsieň 4,73 m²
Kuchyňa 7,03 m²
Obývacia izba 17,90 m²
Kúpeľňa + WC 3,39 m²
Komora 9,24 m²
Úžitková plocha 42,29 m²
Balkón 7,16 m²
Plocha spolu 49,45 m²
Cena 197 700 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C1
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
32,18
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
78,69
CENA S DPH
€ 209 400
STAV
Predsieň 3,63 m²
Kuchyňa 5,68 m²
Obývacia izba 19,76 m²
Šatník 5,50 m²
Kúpeľňa + WC 5,69 m²
Úžitková plocha 40,26 m²
Predzáhradka s terasou 32,18 m²
Sklad 6,25 m²
Plocha spolu 78,69 m²
Cena 209 400 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C2
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,57
EXTERIÉR m2
31,01
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
95,83
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C3
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
45,85
EXTERIÉR m2
34,63
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
86,73
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C4
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,57
EXTERIÉR m2
31,01
SKLAD m2
5,75
CELKOVÁ PLOCHA m2
95,33
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C5
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
32,18
SKLAD m2
5,75
CELKOVÁ PLOCHA m2
78,19
CENA S DPH
€ 209 400
STAV
Predsieň 3,63 m²
Kuchyňa 5,68 m²
Obývacia izba 19,76 m²
Šatník 5,50 m²
Kúpeľňa + WC 5,69 m²
Úžitková plocha 40,26 m²
Predzáhradka s terasou 32,18 m²
Sklad 5,75 m²
Plocha spolu 78,19 m²
Cena 209 400 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C6
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
8,78
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
55,29
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C7
PODLAŽIE
2.NP/ 3.NP
POČET IZIEB
1+mezo
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,24
EXTERIÉR m2
6,08
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
70,57
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C8
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
54,50
EXTERIÉR m2
5,46
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
66,21
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C9
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
54,50
EXTERIÉR m2
5,46
SKLAD m2
6,01
CELKOVÁ PLOCHA m2
65,97
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C10
PODLAŽIE
2.NP/ 3.NP
POČET IZIEB
1+mezo
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,24
EXTERIÉR m2
6,08
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
70,57
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C11
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
8,78
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
55,29
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C12
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
39,71
EXTERIÉR m2
7,16
SKLAD m2
0,00
CELKOVÁ PLOCHA m2
46,87
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C13
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
46,01
EXTERIÉR m2
10,91
SKLAD m2
6,14
CELKOVÁ PLOCHA m2
63,06
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
C - Astra
APARTMÁN
C14
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
42,29
EXTERIÉR m2
7,16
SKLAD m2
0,00
CELKOVÁ PLOCHA m2
49,45
CENA S DPH
€ 197 700
STAV
Predsieň 4,73 m²
Kuchyňa 7,03 m²
Obývacia izba 17,90 m²
Kúpeľňa + WC 3,39 m²
Komora 9,24 m²
Úžitková plocha 42,29 m²
Balkón 7,16 m²
Plocha spolu 49,45 m²
Cena 197 700 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D1
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
14,88
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
61,39
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D2
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,57
EXTERIÉR m2
23,68
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
88,50
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D3
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
45,85
EXTERIÉR m2
34,63
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
86,73
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D4
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,57
EXTERIÉR m2
31,01
SKLAD m2
5,75
CELKOVÁ PLOCHA m2
95,33
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D5
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
28,60
SKLAD m2
5,75
CELKOVÁ PLOCHA m2
74,61
CENA S DPH
€ 192 600
STAV
Predsieň 3,63 m²
Kuchyňa 5,68 m²
Obývacia izba 19,76 m²
Šatník 5,50 m²
Kúpeľňa + WC 5,69 m²
Úžitková plocha 40,26 m²
Predzáhradka s terasou 28,60 m²
Sklad 5,75 m²
Plocha spolu 74,61 m²
Cena 192 600 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D6
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
8,78
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
55,29
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D7
PODLAŽIE
2.NP/ 3.NP
POČET IZIEB
1+mezo
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,24
EXTERIÉR m2
6,08
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
70,57
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D8
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
54,50
EXTERIÉR m2
5,46
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
66,21
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D9
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
54,50
EXTERIÉR m2
5,46
SKLAD m2
6,01
CELKOVÁ PLOCHA m2
65,97
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D10
PODLAŽIE
2.NP/ 3.NP
POČET IZIEB
1+mezo
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,24
EXTERIÉR m2
6,08
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
70,57
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D11
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
8,78
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
55,29
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D12
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
39,71
EXTERIÉR m2
7,16
SKLAD m2
0,00
CELKOVÁ PLOCHA m2
46,87
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D13
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
46,01
EXTERIÉR m2
10,91
SKLAD m2
6,14
CELKOVÁ PLOCHA m2
63,06
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
D - Šalvia
APARTMÁN
D14
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
42,29
EXTERIÉR m2
7,16
SKLAD m2
0,00
CELKOVÁ PLOCHA m2
49,45
CENA S DPH
€ 0
STAV
Rezervovaný
APARTMÁNOVÝ DOM
E - Klinček
APARTMÁN
E1
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
74,61
EXTERIÉR m2
26,95
SKLAD m2
4,35
CELKOVÁ PLOCHA m2
105,91
CENA S DPH
€ 0
STAV
Rezervovaný
APARTMÁNOVÝ DOM
E - Klinček
APARTMÁN
E2
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
51,99
EXTERIÉR m2
26,97
SKLAD m2
4,35
CELKOVÁ PLOCHA m2
83,31
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
E - Klinček
APARTMÁN
E3
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
51,99
EXTERIÉR m2
26,97
SKLAD m2
4,36
CELKOVÁ PLOCHA m2
83,32
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
E - Klinček
APARTMÁN
E4
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
74,61
EXTERIÉR m2
26,95
SKLAD m2
5,50
CELKOVÁ PLOCHA m2
107,06
CENA S DPH
€ 298 800
STAV
Predsieň 10,75 m²
Kuchyňa 7,77 m²
Obývacia izba 25,90 m²
Izba 23,09 m²
Kúpeľňa 5,52 m²
WC 1,58 m²
Úžitková plocha 74,61 m²
Predzáhradka s terasou 26,95 m²
Sklad 5,50 m²
Plocha spolu 107,06 m²
Cena 298 800 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
E - Klinček
APARTMÁN
E5
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
48,07
EXTERIÉR m2
4,32
SKLAD m2
3,44
CELKOVÁ PLOCHA m2
55,83
CENA S DPH
€ 192 300
STAV
Predsieň 8,48 m²
Kuchyňa 5,97 m²
Obývacia izba 26,90 m²
Kúpeľňa + WC 6,72 m²
Úžitková plocha 48,07 m²
Balkón 4,32 m²
Sklad 3,44 m²
Plocha spolu 55,83 m²
Cena 192 300 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
E - Klinček
APARTMÁN
E6
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
29,91
EXTERIÉR m2
4,18
SKLAD m2
3,50
CELKOVÁ PLOCHA m2
37,59
CENA S DPH
€ 162 000
STAV
Predsieň 4,00 m²
Kuchyňa 3,83 m²
Obývacia izba 18,30 m²
Kúpeľňa + WC 3,78 m²
Úžitková plocha 29,91 m²
Balkón 4,18 m²
Sklad 3,50 m²
Plocha spolu 37,59 m²
Cena 162 000 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
E - Klinček
APARTMÁN
E7
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
46,47
EXTERIÉR m2
8,47
SKLAD m2
3,50
CELKOVÁ PLOCHA m2
58,44
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
E - Klinček
APARTMÁN
E8
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
29,91
EXTERIÉR m2
4,18
SKLAD m2
5,16
CELKOVÁ PLOCHA m2
39,25
CENA S DPH
€ 163 500
STAV
Predsieň 4,00 m²
Kuchyňa 3,83 m²
Obývacia izba 18,30 m²
Kúpeľňa + WC 3,78 m²
Úžitková plocha 29,91 m²
Balkón 4,18 m²
Sklad 5,16 m²
Plocha spolu 39,25 m²
Cena 163 500 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
E - Klinček
APARTMÁN
E9
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
48,07
EXTERIÉR m2
4,32
SKLAD m2
5,41
CELKOVÁ PLOCHA m2
57,80
CENA S DPH
€ 192 300
STAV
Predsieň 8,48 m²
Kuchyňa 5,97 m²
Obývacia izba 26,90 m²
Kúpeľňa + WC 6,72 m²
Úžitková plocha 48,07 m²
Balkón 4,32 m²
Sklad 5,41 m²
Plocha spolu 57,80 m²
Cena 192 300 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
F - Margaréta
APARTMÁN
F1
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
74,61
EXTERIÉR m2
26,95
SKLAD m2
4,35
CELKOVÁ PLOCHA m2
105,91
CENA S DPH
€ 0
STAV
Rezervovaný
APARTMÁNOVÝ DOM
F - Margaréta
APARTMÁN
F2
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
51,99
EXTERIÉR m2
26,97
SKLAD m2
4,35
CELKOVÁ PLOCHA m2
83,31
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
F - Margaréta
APARTMÁN
F3
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
51,99
EXTERIÉR m2
26,97
SKLAD m2
4,36
CELKOVÁ PLOCHA m2
83,32
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
F - Margaréta
APARTMÁN
F4
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
74,61
EXTERIÉR m2
26,95
SKLAD m2
5,50
CELKOVÁ PLOCHA m2
107,06
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
F - Margaréta
APARTMÁN
F5
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
48,07
EXTERIÉR m2
4,32
SKLAD m2
3,44
CELKOVÁ PLOCHA m2
55,83
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
F - Margaréta
APARTMÁN
F6
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
29,91
EXTERIÉR m2
4,18
SKLAD m2
3,50
CELKOVÁ PLOCHA m2
37,59
CENA S DPH
€ 162 900
STAV
Predsieň 4,00 m²
Kuchyňa 3,83 m²
Obývacia izba 18,30 m²
Kúpeľňa + WC 3,78 m²
Úžitková plocha 29,91 m²
Balkón 4,18 m²
Sklad 3,50 m²
Plocha spolu 37,59 m²
Cena 162 900 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
F - Margaréta
APARTMÁN
F7
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
46,47
EXTERIÉR m2
8,47
SKLAD m2
3,50
CELKOVÁ PLOCHA m2
58,44
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
F - Margaréta
APARTMÁN
F8
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
29,91
EXTERIÉR m2
4,18
SKLAD m2
5,16
CELKOVÁ PLOCHA m2
39,25
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
F - Margaréta
APARTMÁN
F9
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
48,07
EXTERIÉR m2
4,32
SKLAD m2
5,41
CELKOVÁ PLOCHA m2
57,80
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
G - Nevädza
APARTMÁN
G1
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
76,31
EXTERIÉR m2
26,95
SKLAD m2
4,35
CELKOVÁ PLOCHA m2
107,61
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
G - Nevädza
APARTMÁN
G2
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
51,99
EXTERIÉR m2
26,97
SKLAD m2
4,35
CELKOVÁ PLOCHA m2
83,31
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
G - Nevädza
APARTMÁN
G3
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
51,99
EXTERIÉR m2
26,97
SKLAD m2
4,36
CELKOVÁ PLOCHA m2
83,32
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
G - Nevädza
APARTMÁN
G4
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
76,31
EXTERIÉR m2
26,95
SKLAD m2
5,50
CELKOVÁ PLOCHA m2
108,76
CENA S DPH
€ 299 700
STAV
Predsieň 10,75 m²
Kuchyňa 7,77 m²
Obývacia izba 27,60 m²
Izba 23,09 m²
Kúpeľňa 5,52 m²
WC 1,58 m²
Úžitková plocha 76,31 m²
Predzáhradka s terasou 26,95 m²
Sklad 5,50 m²
Plocha spolu 108,76 m²
Cena 299 700 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
G - Nevädza
APARTMÁN
G5
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
48,07
EXTERIÉR m2
4,32
SKLAD m2
3,44
CELKOVÁ PLOCHA m2
55,83
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
G - Nevädza
APARTMÁN
G6
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
29,91
EXTERIÉR m2
4,18
SKLAD m2
3,50
CELKOVÁ PLOCHA m2
37,59
CENA S DPH
€ 162 900
STAV
Predsieň 4,00 m²
Kuchyňa 3,83 m²
Obývacia izba 18,30 m²
Kúpeľňa + WC 3,78 m²
Úžitková plocha 29,91 m²
Balkón 4,18 m²
Sklad 3,50 m²
Plocha spolu 37,59 m²
Cena 162 900 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
G - Nevädza
APARTMÁN
G7
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
46,47
EXTERIÉR m2
8,47
SKLAD m2
3,50
CELKOVÁ PLOCHA m2
58,44
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
G - Nevädza
APARTMÁN
G8
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
29,91
EXTERIÉR m2
4,18
SKLAD m2
5,16
CELKOVÁ PLOCHA m2
39,25
CENA S DPH
€ 163 200
STAV
Predsieň 4,00 m²
Kuchyňa 3,83 m²
Obývacia izba 18,30 m²
Kúpeľňa + WC 3,78 m²
Úžitková plocha 29,91 m²
Balkón 4,18 m²
Sklad 5,16 m²
Plocha spolu 39,25 m²
Cena 163 200 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
G - Nevädza
APARTMÁN
G9
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
48,07
EXTERIÉR m2
4,32
SKLAD m2
5,41
CELKOVÁ PLOCHA m2
57,80
CENA S DPH
€ 0
STAV
Rezervovaný
APARTMÁNOVÝ DOM
H - Horec
APARTMÁN
H1
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
21,60
SKLAD m2
4,94
CELKOVÁ PLOCHA m2
66,80
CENA S DPH
€ 185 400
STAV
Predsieň 3,63 m²
Kuchyňa 5,68 m²
Obývacia izba 19,76 m²
Šatník 5,50 m²
Kúpeľňa + WC 5,69 m²
Úžitková plocha 40,26 m²
Predzáhradka s terasou 21,60 m²
Sklad 4,94 m²
Plocha spolu 66,80 m²
Cena 185 400 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
H - Horec
APARTMÁN
H2
PODLAŽIE
1.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,57
EXTERIÉR m2
31,01
SKLAD m2
4,94
CELKOVÁ PLOCHA m2
94,52
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
H - Horec
APARTMÁN
H5
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
8,78
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
55,29
CENA S DPH
€ 187 500
STAV
Predsieň 3,63 m²
Kuchyňa 5,68 m²
Obývacia izba 19,76 m²
Šatník 5,50 m²
Kúpeľňa + WC 5,69 m²
Úžitková plocha 40,26 m²
Balkón 8,78 m²
Sklad 6,25 m²
Plocha spolu 55,29 m²
Cena 187 500 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
H - Horec
APARTMÁN
H6
PODLAŽIE
2.NP/3.NP
POČET IZIEB
1+mezo
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,24
EXTERIÉR m2
6,08
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
70,57
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
H - Horec
APARTMÁN
H7
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
54,50
EXTERIÉR m2
5,46
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
66,21
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
H - Horec
APARTMÁN
H8
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
54,50
EXTERIÉR m2
5,46
SKLAD m2
6,01
CELKOVÁ PLOCHA m2
65,97
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
H - Horec
APARTMÁN
H9
PODLAŽIE
2.NP/3.NP
POČET IZIEB
1+mezo
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
58,24
EXTERIÉR m2
6,08
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
70,57
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
H - Horec
APARTMÁN
H10
PODLAŽIE
2.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
40,26
EXTERIÉR m2
8,78
SKLAD m2
6,25
CELKOVÁ PLOCHA m2
55,29
CENA S DPH
€ 187 500
STAV
Predsieň 3,63 m²
Kuchyňa 5,68 m²
Obývacia izba 19,76 m²
Šatník 5,50 m²
Kúpeľňa + WC 5,69 m²
Úžitková plocha 40,26 m²
Balkón 8,78 m²
Sklad 6,25 m²
Plocha spolu 55,29 m²
Cena 187 500 €
Chcem vedieť viac
APARTMÁNOVÝ DOM
H - Horec
APARTMÁN
H11
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
39,71
EXTERIÉR m2
7,16
SKLAD m2
0,00
CELKOVÁ PLOCHA m2
46,87
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
H - Horec
APARTMÁN
H12
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
2
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
46,01
EXTERIÉR m2
10,91
SKLAD m2
6,14
CELKOVÁ PLOCHA m2
63,06
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný
APARTMÁNOVÝ DOM
H - Horec
APARTMÁN
H13
PODLAŽIE
3.NP
POČET IZIEB
1
UŽITKOVÁ PLOCHA m2
42,29
EXTERIÉR m2
7,16
SKLAD m2
0,00
CELKOVÁ PLOCHA m2
49,45
CENA S DPH
€ 0
STAV
Predaný

AKTUÁLNY STAV VÝSTAVBY APARTMÁNOV

júl 2022

marec 2022

apríl 2021

október 2020

september 2020

VIZUALIZÁCIA PROJEKTU

O spoločnosti

CEA FINANCE II
Ako majiteľ projektu výstavby apartmánov v lokalite Tále je dcérskou spoločnosťou CEA Investments, a.s., Táto má na realitnom trhu výhodu poskytovaného know -how a ponúka svojim klientom nadštandardné služby. Spoločnosť je zložená s tímu profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí prinášajú komplexné riešenia v oblasti nehnuteľností a investičných aktivít. Niektoré z úspešne realizovaných projektov skupiny CEA Investments, a.s . Vám predstavíme nižšie.


CEOP - Slávičie údolie
Je moderná administratívna budova situovaná v západnej časti Bratislavy, iba kúsok od centra, ľahko dostupná z diaľnice D2 vedúcej do Prahy. CEOP ponúka flexibilné kancelárie vhodné pre spoločnosti, ktoré preferujú pokojné pracovisko v blízkosti prírody a zelené prostredie podporujúce kreatívne myslenie. V CEOP nájdete moderné kancelárske priestory butikového typu s množstvom denného svetla s výhľadom na hustý lesopark.

Kancelárie na Radlinského 10, Bratislava
Ponúkajú moderné priestory pre malé i stredné firmy v centre Bratislavy. K dispozícii je 5 podlaží s celkovou výmerou 1736 m2. Každé podlažie dokáže majiteľ upraviť na samostatnú jednotku podľa preferencií klienta. Kancelárie sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti dopravných uzlov, čo zamestnancom klienta ušetrí množstvo času. Atraktívna lokalita v centre navyše dotvorí reprezentatívny obraz o vašej spoločnosti.

Webová stránka MNYMAN.eu používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie všetkých funkcií, analýzu aktivít na tomto webe a na účely marketingu. Jej používaním vyjadrujete súhlas s používaním cookies. Viac informácií o tom, aké súbory cookies využívame, ako ich môžete obmedziť/vypnúť, dobe spracúvania a pod. nájdete v dokumente Využívanie súborov cookies na internetovej stránke. Používaním webovej stránky MNYMAN.eu tiež beriete na vedomie

zobraziť viac